Napište nám
    HAVLÍN - LES & ZAHRADA
    Zbraslavice 77 (náměstí)
    285 21, Zbraslavice
    havlin@leszahrada.cz

Provzdušňovače

Provzdušňovače Viking odstraňují trvale mech, zplstnatělý trávník a plevel. Půda tím získává více vzduchu, kořeny trávníku jsou lépe zásobeny vodou a živinami. Pracovní hloubku sedmi stabilních nožů lze přesně nastavit pomocí ovládací jednotky. Obě verze - s benzinovým nebo elektrickým motorem - se jednoduše ovládají pomocí kol uložených ve dvojnásobných ložiscích. Díky sklopnému držadlu lze provzdušňovače lehce vyčistit a prostorově úsporně uložit. Sběrný koš AFK 050 s objemem 50 litrů na posečenou trávu je k dostání jako příslušenství.LE 540

Tato verze provzdušňovače (vertikutátoru) VIKING LE 540 je osazena elektrickým motorem a vertikutační jednotkou se sedmi dvojitými noži spouštěnou posuvnou pákou. Provzdušňovače VIKING odstraňují trvale mech, zplstnatělý trávník a plevel. Půda tím získává více vzduchu, kořeny trávníku jsou lépe zásobeny vodou a živinami.

Typ motoru El. motor 230V / 1,6 kW Provzdušňovač LE 540
Hmotnost 27 kg
Šířka záběru 38 cm
Rozsah pracovní hloubky 25mm v 6ti stupních
Start/stop ES/MS
Cena s DPH 11.390,- Kč


LB 540

Tato verze provzdušňovače (vertikutátoru) VIKING LB 540 je osazena benzínovým motorem a vertikutační jednotkou se sedmi dvojitými noži spouštěnou posuvnou pákou. Provzdušňovače VIKING odstraňují trvale mech, zplstnatělý trávník a plevel. Půda tím získává více vzduchu, kořeny trávníku jsou lépe zásobeny vodou a živinami.

Typ motoru B&S řada 675 - 5,5 HP Provzdušňovač LB 540
Hmotnost 32 kg
Šířka záběru 38 cm
Rozsah pracovní hloubky 25mm v 6ti stupních
Start/stop HS/MS
Cena s DPH 16.890,- Kč